İçeriğe geç
Anasayfa » Acil Kurye

Acil Kurye

Acil kurye firması olarak, İstanbul’un hızlı ve acil ulaşım noktasındaki ihtiyacının farkında olup en hızlı ve güvenli ulaşım imkânlarını sunuyoruz. Her ilçede açık olan şubesi olarak son model motorlarımız, alanında profesyonel sürücülerimiz ve 7/24 hizmetimiz ile kaliteli kuryeleme imkânı sunuyoruz. Hızlı ve güvenli taşımacılığının en doğru adresiyiz. Günümüzde zaman çok kıymetlidir. Özellikle ulaşımın sıkıntılı olduğu şehirler de daha da kıymetlidir. Müşterileri için zamanın kıymetinin farkındayız.

Bizler bu alanda Anadolu yakası ve Avrupa yakasına kısa sürede mnemli hizmet vermekteyiz. Ürünlerinizi sizin için güvenle taşıyoruz. Talep ettiğiniz adrese, uzak dahi olsa bir saat sürmeyecek sürede kuryenizi teslim ediyoruz. İstanbul içerisinde kuryelerimiz, kurallar çerçevesinde ilerler ve herhangi bir yayanın veya sürücünün hayatını tehlikeye atmadan kısa sürede varacağı adrese ulaşır. Adres belirlemede bilgi ve tecrübe bir yana gps gibi teknolojinin imkânlarını da kullanarak en kısa sürede taşınır.

Sizler de bu sistemden faydalanmak istiyorsanız müşteri hizmetleri irtibat numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca size en yakın olan bir kuryeyi talep edebilirsiniz. Bizde servis almak için mesai saatini beklemeden 7/24 bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Günün hangi saati olursa olsun ihtiyacınız olan için dakikalar içerisinde adresinize gelerek ürünü teslim alır ve belirtilen adrese kısa sürede ulaştırır. En yaygın kullanım alanı firmalar arası evrak, dosya, fatura gibi belgelerin ulaştırılması noktasındadır.

Acil Kurye

Acil kurye olarak, firmalar arası kurye hizmetini en hızlı ve güvenli veren firmalardan biriyiz. Bireysel kuryeleme hizmeti verdiğimiz gibi firmalar ile yaptığımız anlaşmalar neticesinde düzenli olarak kuryeleme hizmeti de vermekteyiz. Sipariş verirken evrak ve dosyaların yanı sıra müşterilerimiz için çiçek, pasta vb. hediye türlerinin de kuryelemesini yapmaktayız. İhtiyacınız olan kuryeleme hizmetini en kısa sürede ve güvenle vermekteyiz. Ürünler taşıma esnasında herhangi bir deformasyon yaşamadan taşırız.

Özellikle belirtilen adrese dakikalar içerisinde teslim etmekteyiz. Müşterilerimiz için kuryelerin hızlı teslim edilmesi kadar güvenle teslim edilmesi de son derece önemlidir. Bu ehemmiyetin farkında olup müşterilerimizin memnuniyetini sağlayacak şekilde kuryeleri teslim etmekteyiz. Dürüst olarak, ürünlerinizi taşırken büyük özen göstermekteyiz. Ürünleriniz yağmur, kar, rüzgâr, sıcaklık gibi her türlü hava koşuluna karşı korumaktayız. Ürünlerin motorla taşınması, müşterilerimizde deformasyon yaşatmamaktadır.

Her konuda taşıma anında endişesi yaratmaktadır. Ancak ürünün cinsine göre taşıma işleminden önce gereken tedbirleri alıyor, daha sonra taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Ürünün taşındığı süre boyunca profesyonel sürücülerimiz tarafında güvenle taşınmakta ve herhangi bir sıkıntı yaşanmadan adresine teslim edilmektedir. Gösterdiğimiz özen ve kalite ile en sık tercih edilen kurye firmalarından biriyiz. Siz değerli müşterilerimiz de güvenli ve kaliteli taşıma hizmeti tecrübe etmek istiyorsanız, bizi tercih edebilirsiniz.

Acil Moto Kurye

Günlük hayatta bitmek bilmeyen bir koşturmaca vardır. Zaman, sürekli bir şeylere yetişmeye, bir şeyleri yetiştirmeye çabalamakla geçer. Kalabalık şehirlerde ise durum biraz daha farklıdır. Günlük hayatın verdiği tüm yoğunluğa bir de trafik problemi eklenir. Tüm bu karmaşanın arasında, şehrin diğer bir ucuna yetiştirmeniz gereken bir belgeniz varsa veya acil bir paket yollamanız gerekiyorsa merak etmeyin! Uzun yıllardır engin tecrübelerimizle hizmet verdiğimiz Orhanlı kurye ile her şey çok daha kolay.

İş saatleri içerisinde imzalanması gereken, ilgili birimlere yollanması gereken bir belgeniz olduğunda günlerce beklemeniz gerekmiyor. Üstelik işinizi yarım bırakıp trafik ile uğraşmanıza da gerek yok. Hiçbir işinizi aksatmadan yollanması gereken acil kuryenizi biz sizin yerinize götürebiliriz. Yoğun geçen bir günün sonrasında yollanması gereken bir paketi unuttuğunuzda artık bunu dert etmenize gerek kalmayacak. İstanbul belediyesi ilçe sınırları içinde saatlerce bitmek bilmeyen trafik çilesinden kurtulun.

Gün içerisinde sıkışıp kalmanıza da gerek kalmayacak. Paketinizin türü ne olursa olsun hızlı ve güvenli bir şekilde trafiğe takılmadan ulaşmasını istemez misiniz? Tüm günlük hayattaki yoğunluğunuz karşısında yükünüzü hafifletmek için biz varız. Anadolu yakası kurye aracılığıyla adres neresi olursa olsun belgenizi, paketinizi, kolinizi biz sizin yerinize taşımaktadır. Ayrıca sizi saatlerce süren araç trafiğinden kurtaracaktır. Yani ulaşması zor mahalleler ile ilgili uğraşmanıza mani olarak, yardımcınız olacaktır.

Acil Motorlu Kurye

Acil kurye ile özellikle dakikalarca süren toplu taşıma araç aktarmalarından veya yüksek ücretli cep yakan taksi masraflarından sizi kurtarabiliriz. Ofisinize geç kalmış bir belgeyi göndermek istediğinizde bir telefonunuz ile gelip kuryenizi olduğunuz yerden alabiliriz. Günlük hayatta en önemli şey olan zamandan tasarruf yapıp iş gücünüzü hafifletmek için biz yanınızdayız. Günlerce, hatta bazen haftalarca adrese gönderim yapılamayan paketler artık dert olmayacak. Yollamak istediğiniz narin işlerde taşınacaktır.

Her defasında paramparça olan kırılabilir paketler artık gözünüzü korkutmayacak. Adresten adrese yaptığımız sizlerin yanında güvenle hiçbir zarar asla gelmeyecek şekilde paketliyoruz. Böylece gözünüz arkada kalmadan özel dizayn edilmiş darbelere ve çarpmalara dayanıklı paket yerleştirme alanımızda muhafaza ediyoruz. Üstelik çok uygun fiyatlarla, sizi günlerce, haftalarca bekletmeden saatler içerisinde yerine teslim ediyoruz. Ayrıca işler için son model araçlarımızla trafiğe takılmadan adrese teslim ediyoruz.

İstanbul tarihi ve turistik bir şehir olmanın yanı sıra iş hayatının da kalbi durumundadır. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda trafik yoğunluğu kaçınılmaz bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle trafikte avantaj sahibi olup günlük işleri hızlandırmak bireyler ve iş insanları için büyük avantaj sağladığından çok önem taşımaktadır. Gönderi için trafikte harcanacak iş gücü, zaman ve para düşünüldüğünde Hızlı ve güvenilir taşımacılıkta ilk akla gelen ve tercih edilen servis oluyoruz.

En Acil Kurye

Acil moto kurye ile küçük boyutlu taşıtların trafik karmaşasında daha fazla manevra kabiliyetleri ve kısa yolları kullanma avantajı ile teslimat süresi ve teslimatın maliyetleri daha düşük olmaktadır. Paranın yanı sıra çevre bilincinin de bir o kadar önemli olduğu bir Dünyada yaşadığımız da yadsınamaz bir gerçektir. Günümüzde şirketlerin çevre bilincine verdiği önem göz ardı edilemez. Büyük şehirlerde çevre kirliliğinin büyük bir bölümünü araçların egzozlarından çıkan gazlar nedeniyle oluşmaktadır.

Yakıt kullanımının az olduğu ve trafikte daha az zaman harcanarak aynı işin gerçekleştiği düşündüğünde şirketlerin yeşil çevre politikalarına burada destek sağlanmaktadır. Acil moto kurye taşımacılığında, profesyonel çalışma arkadaşları ile dakik ve özenli teslimatı prensip edinmiş özel olmanın tercih sebebi olduğunun farkındayız. Memnuniyet odaklı, nazik ve güler yüzlü çalışanlar ile hizmet verilmektedir. Ayrıca yollanan gönderi sahibi gönderi takibine olanak sağlayarak şeffaf ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimiz ile tekrar çalışma olanağımızın oluşan memnuniyet ve güven ile mümkün olacağının bilincindeyiz. Firma olarak güven kazanma isteği bize kaliteyi koruma ve verilen hizmeti iyileştirme sorumluluğunu yüklemektedir. Güven duyulan bir taşıma şirketiyle çalışmak günlük işlerimize ayrılan daha fazla ve kaliteli zaman olduğunu düşünerek müşterilerimizi yoracak sorunlardan kaçınarak çalışmaktayız. Acil motorlu kurye olarak içeriği fark etmeksizin her gönderiye aynı ihtimamı gösterdiğimizi temin ederiz.

En Yakın Kurye

Kurye denildiğinde müşterilerin aklına bir noktadan diğer bir noktaya klasik bir şekilde eşya taşınması gelmektedir. Firmamız, tüm kurye çalışmalarında modern teknikler kullanmasıyla müşterilerimizin en çok tercih ve tavsiye ettiği kurye firması olmanın bilinciyle her gün birçok siparişi zamanında noktasına bırakarak sektördeki çalışmalarına devam etmektedir. İş noktasında İstanbul ve Ankara şehirlerei en çok talep bulunan şehirlerimizdendir. Ayrıca bu işlerde ranılan firma olmaktan gurur duymaktayız.

Gün içerisinde birçok meşguliyetten dolayı zaman sıkıntısı içerisinde olan insanlar büyük şehirlerde sıkıntı çekerler. Yani uzun süreler araç trafiğinde beklemektense uzaktan alışveriş yapmayı tercih etmektedirler. E-ticaret firması olarak sektörde lider bir firma olmak için öncelikle firmanın siparişleri taşınır. Ama maksimum hızla müşterilerin belirttiği adreslere ulaştırması gerekmektedir. Günümüzde birçok firma bu ihtiyaca yönelik başarılı çalışmalarından dolayı piyasada bu firmalarından hizmet almaktadırlar.

Uzun süreler başarılı sonuçlar elde eden firmamız sektörün lider firmaları arasında anılmaktadır. Motor kuryeler büyük şehirlerde oluşan yoğun araç yığılmalarının önüne geçilmesinde büyük sorumluluklar üstlenmektedir. İstanbul’un her iki yakasında da bu işi yapan ve sağlayan firmamız çalışmalarında profesyonel taşımacılık yöntemlerini kullanarak birçok firmanın müşteri devamlılığını sağlaması noktasında ilk tercihi olmaktadır. İstanbul’daki adresleri kolaylıkla bulabilen, trafik kurallarına hakimdirler.

Neden Acil Kurye

Çünkü dağıtım sektörüyle ilgili konularda engin bilgi birikimine ve deneyime sahip olan çalışanlarımız vardır. Tüm işleri sizlerin her zaman yanınızdadır. Firmamız, müşteri memnuniyeti ve beğenisini maksimum seviyede tutmak adına yenilikçi bir politikayla siz değerli müşterilerimize hizmetler sunmaktadır. Kalabalık şehirlerde dağıtım hizmetlerinde faaliyet veren bir firma olarak kısa süre içerisinde müşterilerin taleplerini yanıtlayabilmek maharet ister. Firmamız olarak, sizlerin bir taşımacılıta liderdir.

Acil kurye firmasından beklediğiniz bütün niteliklere sahip hizmetlerimizle bir çok çalışmasında rol almış bulunmaktayız. Hızlı ve sağlam bir şekilde İstanbul’un tüm noktalarına en geç iki saat içerisinde eşyalarınızı taşıyoruz. Eğer kargonuzun aciliyeti var ve beklemeye zamanınız yoksa 7 gün, 24 saat davet merkezimizi arayabilirsiniz. Şehirler arası kurye ile alakalı öteki merak ettiklerinizi sorabilir, rezervasyon oluşturabilir, adres bilgilerini paylaşarak hizmetlilerimizden istifade edebilirsiniz.

İstanbul ile öteki iller arasında yeni bir nefes kazandırdığımız çözümlerimizden en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Dilerseniz İstanbul’da ya da öteki illerimizde belirteceğiniz bir adrese gidip paketinizi alıp havalimanına ulaştırabilirız. Ayrıca varış lokasyonunda da tekrar havalimanından teslim alıp belirteceğiniz adrese teslimat gerçekleştirebiliriz. İsterseniz havalimanından sizin adınıza teslim alabiliriz. Böylece de adresinize ulaştırabilir ya da sadece adresinizden havalimanına teslim edebiliriz.

Acil Kurye Fiyatları

Hizmetlerimiz tamamen sizin ihtiyaçlarınıza uyarlanabilir ve uzman personelimiz her halde kusursuz sonuçlara imza atmayı başarır. Lojistik sektörü fazlaca süratli ve kuvvetli bir değişime girmiştir. Özellikle teknoloji alanındaki yeniliklerin kısa sürede lojistik ve karayolu alanında kendine yer bulduğunu görüyoruz. Fakat laf konusu mesafeleri kısaltmak, acil talepleri karşılamak olduğunda hemen hemen geleneksel Hava kargo şekillerinin ve şirketlerinin gerekli reaksiyonu gösteremediklerine tanık oluyoruz.

Oysa her gün gerek İstanbul’dan gerekse Türkiye’nin başka illerinden İstanbul ve dışına taşınması ihtiyaç duyulan acil gönderiler vardır. Ayrıca bu tür olan paketler oluyor. Bunlar çoğu kez plansız ortaya çıkabildiği gibi karayolu ile taşımak güvensiz ve zamansız olabiliyor. İşte tam da bu aşamada acil olan bu hizmetlerimiz sizler için her zaman devreye giriyor. İş yerimizi ziyaret eden müşterilerimi güzel halde karşılayarak, hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı halde bilgi ve bilmek istediklerinizi her kese veriyoruz.

Daha ilkin yapmış olduğumuz işlerden bahsederek bize güvenmenizi sağlıyoruz. Anlaşma sağladığımız takdirde müsait fiyatlar sunarak ekonomik açıdan da destek oluyoruz.Hizmetlerimizin her vakit peşinde duruyoruz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda problemi en kısa sürede hallederek sevinçli bir biçimde ayrılmanızı sağlıyoruz. Özel kargolar belirli aşamaları takip ederek incelikle taşınarak yerine teslim edilmektedir. Bu tek tek geçilen bir çok aşamalar yardımıyla gönderinin zarar görmesi önlenir.

Acil Kurye Zamanları

Acil kurye zamanları 1 saat ile 90 dakika arasında olmaktadır. Sizlerden gelen olumlu ve negatif değerlendirmeler doğrultusunda kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun kalmanız için her vakit elimizden geleni yapıyoruz. Hizmetlerimiz ile alakalı daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlarımızdan en iyi halde yararlanmak istiyorsanız mutlaka bize dönün. Her zaman açık olan telefon numaralarımızdan bizi her zaman arayabilir yahut WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz.

Herhangi bir özel hizmet yahut depolamaya gereksinim duymayan kargolara genel kargolar ismi verilir. Genel kargoların aksine hususi hizmet yada depolamaya gereken kargolara ise özel kargolar adı verilir. Yine dilerseniz havalimanı’na gelen bir paketinizi alıp istediğiniz adrese teslim ediliyor. Veya göndereceğiniz paketi öteki il havalimanından alıp teslimat adresine ulaştırabiliriz. Böylece havalimanından kapıya teslimat hizmeti almış olmuş olursunuz. Ayrıca havalimanından havalimanınada gidiliyor.

Farklı teslimat bilgileri arasında da seçim yapabilir, ihtiyaçlarınıza bakılırsa uyarlayacağımız çözümlerimizden istifade edebilirsiniz. Herkesin bu devirde işlerinde hıza ihtiyacı vardır. Bu çağda ve günümüzde vakit nakittir düsturu her alanda geçerlidir. Bu nedenle acil kurye hizmetimizden hıza gereksinim duyan ve zamanını daha bereketli biçimde kullanmak isteyen hepimiz faydalanabilir. İster bireysel gönderileriniz talep eder kurumsal gönderileriniz için çok çabuk olan bu tür hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Arayın

× WhatsApp