İçeriğe geç
Anasayfa » İkitelli Motorlu Kurye

İkitelli Motorlu Kurye

İkitelli motorlu kurye gerçekleştiği iş için teslimatlarımız da bir o denli süratli yapılır. Çoğu vakit 5-6 saatte adresten adrese gönderiniz ulaşabilir. Firma avantajları yararlanabilmek için ilk dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan uzman bir şirket ile çalışmaktır. Her aşamada eğitimli, edinim sahibi, işini sevmiş olarak yapan, güler yüzlü kargo hizmetini esas alan bir ekiple çalışıyoruz. Başakşehir moto kurye hizmetimiz hareketler her zaman planlıdır ve tarifeli olarak gerçekleşir. Bu da gönderi her aşamada saati saatine hareket etmesini sağlar. Kargolarınızın nakliyat, yükleme, indirme işlemleri sırasında oldukça itinalı davranılır. Bu sayede gönderileriniz hiçbir zarar görmez.

Bu servise dair bütün ihtiyaçlarınız için bir telefon kadar yakınınızda yer alıyoruz. Şehir dışına göndermek istediğiniz kargolarınızı motosikletliler üzerinden özenle taşıyoruz. Farklı kategorilere ilişik kargolarını kısa sürede adrese ulaştırmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Günümüzde kargo nakliyat alanında pek fazlaca yenilik yapılmıştır. Bu yenilikler yardımıyla kargolar daha emin halde adrese ulaştırılır. Farklı taşıma şekilleri içinde en güvenilir olan motorlu nakliyat, paketlerin hem daha kısa müddette bununla birlikte daha emin bir halde taşınmasını sağlamaktadır. Meydana getirilen taşıma işlemleri birçok avantajı beraberinde getirir.

İkitelli Kurye

Motorlu kurye genel olarak kendi alanında bu avantajları müşteriye sunmaktadır. Sizler de bu servis ile bir şeyler gönderebilir, zamandan tutum ver kar sağlayabilirsiniz. Uzun yıllardır başarıyla sürdürüyoruz. Günümüzde çoğunlukla tercih edilen bu yönteme birtakım müşteriler şüpheyle yaklaşmaktadır. Meydana getirilen taşıma işleminin güvenilir olup olmadığı konusunda endişeleri olan müşteriler firmamızla iletişime geçip malumat alabilir. Bizler uzun zamandır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Bilgi ve birikimlerimiz doğrultusunda kaliteli, emin taşıma hizmeti veriyoruz. Ulaşım sektöründe en emin yol olduğu gibi nakliyat sektöründe de motorlu kuryelerdir.

Ayrıca en emin yöntem motosiklet ile meydana getirilen taşımadır. Güvenilirliğinden ötürü taşıma işlemleri başarıyla tamamlanır. Eğer göndermek dilediğiniz bir kargonuz var ise kargo kabul edilmeden önce incelenir. Bu sayede paketin nakliyat için müsait olup olmadığı belirlenir. Bu kargolar yanıcı, patlayıcı, zararlı maddeler ihtiva eder. Tehlikeli madde kargolarını taşımamaktadır. Bu sayede diğer kargoların da güvenliği sağlanır. Aynı zamanda kargo paketi için ücret hesabı yapılır kargo kabul edilirken alıcı ve gönderici detayları de kargoyla birlikte alınmaktadır. Bu tür hizmetinde birçok avantaj müşteriye kazandırılır. Motorlu kurye tercih edilmesindeki temel nedenler:

 • Moto kurye hizmetinin tercih edilmesindeki temel sebeplerin başında zaman yer ediniyor.
 • Müşteriler zamandan kar etmek ve gün içinde kargoyu almak için motosikletlileri kullanıyor.
 • Farklı kategorilere ilişik birçok ürün motosikletli kuryeler tarafından rahatlıkla taşınabiliyor.

İkitelli Moto Kurye

Başakşehir kurye ile taşınan yükler genel, hususi ve tehlikeli madde olmak üzere üç gruba ayrılıyor. Genel kargolar arasında yer alan paketler herhangi bir hususi hizmet veya depolamaya ihtiyaç duymayan kargolardır. Kuru ve temiz mamüller bu grupta yer alır. Özel kargolar ise genel kargoların aksine özel hizmet ve depolamaya ihtiyaç duyar. Özel kargolar için takip edilmesi gereken aşamalar bulunmaktadır. Bu aşamalar doğrultusunda paketin zarar görmesi önlenir. Tehlikeli madde kargolar ise uçakla taşınması müsait olmayan kargolardır. Farklı kategorilere ait paketler gönderilebilir. Fakat birtakım paketlerin bizim ile yasal olarak taşınması müsait değildir.

Bu nedenle hangi paketlerin gönderilip hangi paketlerin gönderilemeyeceği evvel öğrenilmeli, kargolar bu doğrultuda hazırlanmalıdır. Taşınabilir mamüller arasında özel eşyalar, dosyalar, evraklar, tekstil mamüller, elektronik cihazlar, ahşap ve metal ürünler bulunmaktadır. Aynı zamanda hediyelik eşya, besin ürünleri ve hobi ürünleri de uçakla taşınabilir. Kurye ile taşınması uygun olmayan ürünler içinde yanıcı, patlayıcı ve zararı dokunan maddeler bulunmaktadır. Zararlı kimyasallardan oluşan paketler uçağa alınmamaktadır. Olası bir durumda zararı dokunan maddeler öteki paketlere de zarar verebilir. Herhangi bir aksiliğin yaşanmaması adına kargolar incelenir.

 • Paketler için lüzumlu emniyet önlemleri eksiksiz alınıyor.
 • Özel önlemler ve işlem sayede paket güvenliği sağlanıyor.
 • Kurye hizmetiyle değişik kategorilere ilişkin yükler taşınabiliyor.
 • Taşınan yükler üç gruba ayrılıyor. Bunlar; normal, kçük, büyük

İkitelli Motorlu Kurye

Başakşehir motorlu kurye hizmeti yukarıda yer edinen avantajları müşteriye sunar. Sıkışık trafik içinde yaya elemanlar ile meydana getirilen taşıma işlemi zamandan tutum sağladığı için tercih edilmektedir. İl içerisinde minik hacimli, hassas yapıya sahip yükler güvenle göç eder. Özel eşyalarınız, kırılacak yada basit zarar görebilecek eşyalarınızı yaya elemanlar ile güvenle gönderebilirsiniz. İkitelli motorlu kurye hizmetinde bütün emekler hızlı bir biçimde ilerler. Hızlanmış çalışmalar yardımıyla kolaylaştırılmış nakliyat prosedürleri bulunmaktadır. Çanta içerisinde tüm paketler muayyen bir plan doğrultusunda yerleştirilir. Bu sayede hiç bir paket asla yolda zarar görmeden taşınmış olur.

Firma olarak biz yanıcı ve tehlikeli madde taşımıyoruz. Gıda ürünleri, elektronik ürünler, tekstil ürünleri ve bunun şeklinde birçok değişik ürün taşıyoruz. Vermiş olduğumuz nakliyat hizmetinde firmamıza getirilen paketleri inceliyor, paketin yaya taşıma için uygun olup olmadığına bakıyoruz. Müşterilerimizin en iyi gönderirken nelerin taşınmadığına dikkat etmeli. Her paket bu doğrultuda hazırlamalıdır. Aynı zamanda müşterimiz paketi özenle hazırlamalıdır. Eğer kargo paketleri özensiz bir şekilde hazırlanırsa bizler aldığımız emniyet önlemleriyle paketi yeteri kadar koruyamayabiliriz. Ekibimiz paketi kabul etmeden ilkin paketi incelerken müşteriyi bilgilendirmektedir.

 • Gün içerisinde acilen erişmesi ihtiyaç duyulan tüm işleriniz
 • Kapıdan kapıya sunmuş olduğu çok özel teslimat seçeneği
 • Gerçekleştirerek en hızlı çözümleri sizlerle bir araya gelmesi

İkitelli Acil Kurye

Son zamanların çoğunlukla tercih edilen taşıma yöntemi uçak kargo oluyor. Havayolu üzerinden meydana getirilen nakliyat işlemi birçok avantajı müşteriye kazandırıyor. Firma olarak hepimiz kendi alanında hizmet veriyoruz. Şehir dışına göndermek istediğiniz kargoları alıyor, teslimat havaalanına ulaştırıyoruz. Turkish kargo için düşünülen kargolar bir noktadan alınırken teslim edilecek kargolar da bir noktaya ulaştırılıyor. Böylelikle kısa müddette nakliyat işlemleri tamamlanmış oluyor. Uçak kargo, zamandan tutum sağlayan önemli bir hizmettir. Firmamızda bulunan uçaklar hususi ekibimiz tarafından kullanılmaktadır. Uçaklar paket taşımak için geliştirilmiştir.

Firmamızın kargo uçağı günün belirli saatinde kalkış yapmaktadır. Paketler 24 saat içinde alıcıya teslim edilir. Müşteriler zaman kaybı yaşamamak adına uçak kargo hizmetimizi tercih edebilir. Günümüzde kent dışına paket göndermek isteyen insanoğlu kısa müddette paketin şehre ulaşmasını istiyor. İnsanlar daha süratli, güvenilir ve kaliteli hizmetten faydalanmak için uçaklarla paket gönderimi yapıyor. Müşteriler kargo paketi hazırlarken bu ürünlere dikkat ettiği sürece taşıma sürecini kolaylaştırıyor. İhtiyaç ve arzu doğrultusunda geliştirilen tayyare kargolar birçok avantajı müşteriye kazandırıyor. Uçak kargo‘ların müşteriye kazandırdığı avantajlar genel olarak:

 • Kısa müddette, yani çok kısa süre içinde acil nakliyat sağlar.
 • Esnek planlama avantajı yani saat ve zaman tercihini sağlar.
 • Kolaylaştırılmış taşıma prosedürler,, şirketler ve kişisel taşıma
 • Küçük ve daha büyük hacimli yüklerin kolaylıkla taşınmasını sağlar.
 • Hassas yapıya sahip yüklerin hasar almadan taşınmasını sağlar.

İkitelli Hızlı Kurye

Başakşehir kurye hizmetinden yararlanmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birtakım önemli mevzular bulunuyor. Otogar otobüs taşınabilir bir çok ürün bulunurken kurye ile taşınması mümkün olmayan birtakım ürünler de bulunuyor. Eğer bu tür işlemlerden faydalanmak isteyenler kargo paketini hazırlayarak firmamızın anlaşmalı kurye noktalarına paketi verilmelidir. Gelen paketler burada incelenir. Paketlerle alakalı herhangi bir sıkıntı çıkmadığında paketin gönderici ve alıcı bilgileri alınır. Ardından paket kabul edilir. Paketin tutarı hesaplanır. Eğer ödemeyi gönderici yapacaksa ücret talep edilir. Eğer ödemeyi alıcı yapacaksa alıcı ödemeli olarak kargo uçağa yerleştirilir.

İkitelli kurye hizmeti günlük verilmektedir. Kargo paketleri gün içinde ulaştırılmış olur. Firmamız mesai saatleri içerisinde kargo paketi kabul etmektedir. Saha ve alanında tecrübeli takım eşliğinde profesyonel kargo taşıma hizmeti sunmaktadır. Kargo paketleri için fiyat belirlemesi yapılırken paketin eni, boyu, ağırlığı ve yüksekliği değerlendirilmektedir. Paketler otobüse planlı bir biçimde yerleştirilir. Bu sayede paketlerin güvenliği sağlanır. Hızlı kurye tarafınca kabul edilen şehirler arası kurye kargo paketlerinin nakliyat ve teslimat süresinin bilgisi müşteriye verilmektedir. Doğru ve müsait fiyatlı, güvenilir, kaliteli, süratli nakliyat için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

İkitelli Ekspres Kurye

Şehirler arası kurye genel olarak uzun yol hizmetleri kapsamında oldukca yenilikçi ve modernize düzeyde teknik hizmet seçenekleri ile tanınmakta olan işletmemiz, kendi alanında en fazlaca tercih edilen işletmeler içinde yer almıştır. Sistem içinde haftanın her günü olmak üzere kesintisiz bir hizmet anlayışı benimsemiş olan markamız, Hızlı kurye çok başarılıdır. Oldukça varlıklı kapsamlı ve geniş içerikli bir hizmet portföyü ve direkt müşteri memnuniyetini odak alan teknik çalışmalarıyla da tanınmaktadır. Genel olarak en üst düzeyde hizmet ve kalite standartlarına haiz olması ile tanınmakta olan söz mevzusu işletmemiz, oldukça geniş donanımlı sayılmaktadır.

Şehirlerarası kurye ile varlıklı malumat içerikli bir marka internet web sitesini işletme bünyesinde ihtiva etmektedir. Pek değerli müşterileri için ister araç ile, ister motosiklet ile isterse tayyare uçak kargo hizmetleri kapsamında servis sağlanıyor. Artık fazlaca kalifiye ve doğrudan hizmet odaklı çalışmaları ile tanınmakta olan laf mevzusu markamız, uluslararası ölçüde teknik hizmet standartlarına da sahiptir. Oldukça geniş malumat içerikli ve zengin donanımlı bir marka internet sitesine sahip olmasıyla da öne çıkmakta olan işletmemiz geneli ihtiva eder. Ayrıca kendi sektöründe yüksek tecrübe ve deneyim sahibi bir son derece iyi teknik ekip ekibine da haizdir.

Başakşehir Kurye

Acil kurye ile temel olarak kargo hizmetlerini benimsemiş olan pek fazlaca değişik şirket, kendi sektöründe lider ve öncü düzeyde emekleri ile biraz daha öne çıkmaktadır. Sektöründe en oldukca tercih edilen işletmeler içinde yer edinen laf mevzusu markamız da hizmet kapsamında fazlaca önemli bir yer ve konumda yer almıştır. İş çerçevesinde en çok tercih edilen işletmeler içinde yer alan firmamız, çok zengin ve geniş içerikli bir teknik hizmet portföyüne de sahip olması ile öne çıkmaktadır. Günümüzde pek fazlaca farklı teknik hizmetler, birçok değişik sektör içerisinde direkt olarak kullanılmakta ve söz mevzusu bu hizmetler de çok geniş kitlelere hitap etmektedir.

Kendi alanında profesyonel seviye hizmetleri ile öne çıkmakta olan birçok marka da bu aşamada fazlaca farklı tarz ve içeriklerde hizmetleri ile bilinmektedir. Dünyanın pek oldukca farklı bölgesinde olduğu benzer biçimde ülkemiz olan Türkiye’de de fazlaca büyük oranda tercih edilmekte olan temel lojistik hizmet ve kargo çalışmaları da bu noktada pek çok değişik biçim ve içeriklerde kendisine yer bulmaktadır. Pek fazlaca farklı bölge için haftanın her günü kesintisiz bir şekilde kargo hizmetlerine devam etmekte olan firmamızdır. Yani acil kurye çalışma da en fazlaca tercih edilen işletmeler arasında bizim de tam içinde olduğumuz bu servislere yer verilmiştir. Ayrıca bizler;

 • Anlık malumat aktarımı
 • Her türlü bitki ve çiçek gönderimi
 • %100 alan kişi memnuniyeti
 • Deneyimli davet merkezi çalışanı
 • Özel istihbarat hizmetleri

İstanbul Kurye

Başakşehir moto kurye ile özellikle değerli işlerinizde en popüler markalar içinde bulunan markamız, en üst seviye kalite standartları ve çok makul içerikli fiyat skalasına da sahip olması ile tanınmaktadır. Uluslararası seviyede teknik hizmet anlayışı ve varlıklı kapsamlı bir hizmet portföyüne de sahip olan söz mevzusu markamız, yerini almıştır. Artık direkt müşteri memnuniyetini odak alan lojistik çalışmalarına da hızlı ve kesintisiz bir halde devam etmektedir. Yani güler yüzlü ve kendi alanında kanaatkar düzeyde hizmet sunan teknik personeli işletme bünyesinde ihtiva eden markamız, oldukça varlıklı içerikli ve geniş kapsamlı bir hizmet portföyüne de haizdir.

Gün içinde söz konusu hızlı kurye markamız hizmetlerine; gsm mobil telefon numaramız, işletme web internet sitemiz yada genel şube merkezimiz vesilesiyle çok basit ve hızlı bir biçimde erişim sağlayabilirsiniz. Kadim tarihiyle ilk gelişen eğlence merkezleri ve yeme içme sektöründe dünya mutfağına eşsiz bir menü zinciri oluşturan bu şehir içinde en çabuk servisi sağlanıyor. En iyi servisleri ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Piyasa içinde en güvenli firma olmaya layık görülmüştür. Bu tarihten itibaren en iyisi olarak anılmaya başlamış olan firmamız, her alanda çekim merkezi halini alarak günümüze kadar bu hususi durumunu koruyup gelmiştir. Taşınanlar;

 • Yiyecek ve giyecek malzemeleri
 • Özel sigortalama seçenekleri
 • Tecrübeli lojistik hizmeti
 • Dondurulmuş ürün taşımacılığı
 • Et, balık ve süt ürünleri kargo hizmeti
 • 7 gün 24 saat acil hava taşımacılığı

İkitelli Özel Kurye

İkitelli kurye olarak sizlerin her türlü kargo hizmetlerinin çeşitli sektörlerde sıklıkla kullanıldığı bu kadim şehirde, aynı sıklıkla kullanılmaktadır. Çok ayrıntılar barındıran ve edinim isteyen bir alandır. Bu alanda deneyimi olmayan firmalarla çalışmanız, hem bütçenizi, bununla birlikte iş güvenliğinizi olumsuz halde etkileyerek, muhtelif lojistik aksamalara ve maddi kayıplara uğramanızı sağlayacaktır. Bu kapsamda firmamız sizlere alanında profesyonel hizmetler acil sunmaktadır. %100 satın alan memnuniyeti esaslı taşımacılık anlayışımız ve altyapı hizmetlerimizle sizlere üstün bir kargo deneyimi vadediyoruz. İşte bu özel sistem ile en kısa sürede taşıma işlemi yapılıyor.

İkitelli kurye ile sigortalama alanında tanınan milli ve uluslararası firmalarla yaptığımız özel poliçelerimizle, çalışıyouz. Yani her ürün güvenliğinizi hat safhada tutuyor ve teknik aksaklıklardan doğacak olumsuzluklara karşı koruma dibine alıyoruz. Deneyimli davet merkezi personellerimiz yardımıyla her an teslimatın konusunda canlı takip bilgileri alabiliriz. Artık size hususi tanımlanmış takip kodunuz ile lüzumlu sorgulamalarda bulunabilirsiniz. Hizmetlerimizle alakalı tüm detay ve teknik bilgiler için satın alan departmanımızla iletişime geçebilir. Artık sizin aklınıza takılan tüm soruların yanıtını ustalaşmış ve bilgili olan bir çok danışmanlardan aşağıdaki işleri alabilirsiniz.

 • A’dan z’ye hızlı & ustalaşmış çözümler
 • Tüketim amaçlı yiyeceklerin numuneleri
 • En uygun ve en ucuz taşıma fiyat garantisi
 • Kaliteli ve emin yollardan kurye taşımacılığı
 • En üst seviye, kalite teknik donanım seçeneği
 • Sorunsuz ve aldığı gibi yerine teslimat garantisi

İkitelli Organize Kurye

İkitelli moto kurye kargo güvenliği ve içinizin rahatlığı açısından en hususi hizmetleri hazırlayan firmamız, tüm Türkiye’ye 7 gün 24 saat boyunca ekspres ve acele koduyla taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Sizlerden aldığımız olumlu geri dönüşlerin ışığıyla bulutları aydınlatmaya devam ediyor, kargo hizmetleri ile yemek taşımacılığına imzamızı atıyoruz. Gıda ve yemek taşıma kuryesi ile çabuk bozulabilecek besin ürünlerinizi, bünyemizde bulunan hususi depolama tesislerimizde saklıyor ve ısı ayarlı derin dondurucularımızda bekletiyoruz. Ürün ve numuneleri sizlerden teslim aldığımız formda adresine ulaştırarak, sürprizlerle karşılaşmanıza engel oluyoruz.

Deniz ürünleri, meyveler, sebzeler, kuruyemişler, bakliyatlar ve sütlü tatlılar benzer biçimde ürünleriniz alanında uzman personellerimiz tarafınca, itimat içinde taşınarak teslim edilmektedir. Her türlü canlı hayvan ve bitki taşımacılığının doğru adresi olarak alanda kazandığımız tecrübeler ışığında taşınıyor. Belirleyici adres olmaya devam ediyoruz. Sizlerle oluşturduğumuz karşılıklı itimat esası ile işinizin boyut, ağırlık ve içeriğine nazaran fiyat politikaları belirliyor. Yani bu fiyat politikalarımız özelinde sizleri yanıltmayacak şekilde şeffaflığı ön plana koyuyoruz. Sizlere İstanbul tüm ilçelerinden İkitelli moto kurye hizmeti sağlayan firmamız, yardımınıza koşmaktadır.

 • İstanbul’un bütün ilçelerinde entegre ola en iyi altyapı
 • Özel sağlanan ve bulunan terlerde depolama hizmeti
 • Ekspres taşıma hizmeti soğuk hava deposu hizmeti
 • Acil kodlu nakliyat hizmetive özel taşıma seçenekleri

Arayın

× WhatsApp